דירת 50 מ"ר בתל אביב

עיצוב דירת נופש בת 50 מ"ר ברחוב בן יהודה, ת"א, עבור זוג שעכשיו מתחיל להנות מהחיים על אמת, בלי הפרעות. בעלי הדירה לא רצו לעשות שינויים דרסטיים במבנה, כך שמלבד מעט הריסות באזור המטבח, בעיקר הקיר שהפריד בין חלל המטבח לחלל המרכזי, לא בוצעו בה כמעט שינויים מבניים.
לעומת זאת, שינויים קוסמטיים היו גם היו. פרקט עץ אלון טבעי יושם בכל הדירה, מלבד חדר הרחצה והמרפסת, שרוצפו באריחי בטון ירקרקים.
תכננו שתי דלתות ברזל, אחת כפולה להפרדה בין הסלון למרפסת האורכית, ואחת המפרידה בין המטבח למרפסת שירות קטנה, בה גם נמצאת מכונת הכביסה.
בתל אביב, כמו בתל אביב, המרפסת האורכית של הסלון פונה לבניין שכן, מה שהביא אותנו לתכנן מחיצה קלה שמאפשרת פרטיות, אך לא חוסמת את האור הטבעי.
עבודות הנגרות שתוכננו לדירה הן עדינות ורכות - מטבח קטן ופונקציונאלי וארון בגדים בחדר השינה, שמנצל את מלוא גובהה של התקרה.
גובהה המרשים של התקרה (יותר מ-3 מ' גובה) הודגש גם בעזרת גופי התאורה מלאי האופי, ושלל פריטים עיצוביים שונים המספרים את הסיפור של בעליה. אסופה מרשימה של שלל אלמנטים, רובם נרכשו במהלך השנים ע"י בני הזוג במזרח הרחוק: ארגז נדוניה מאינדונזיה, פסל נזיר מבורמה, קישוט סף מאינדונזיה, שולחן סלון מהודו, מתלה עץ ואריג מאינדונזיה, וכלוב ציפורים מסין הם רק חלק מהאוסף המכובד הזה. לבני הזוג יש אוסף כה מרשים של פריטים, שהרבה מעבודת העיצוב שלי הייתה לבחור במה להשתמש, כיף גדול!!

-לפני השיפוץ-